Безкоштовні курси польської мови для біженців з України

Ми з Вами!
Безкоштовні курси польської мови для біженців з України

Дорогі наші українські Друзі!
В цей дуже важкий час ми хочемо запропонувати Вам допомогу у тому, що вміємо найкраще. Якщо Ви хочете розпочати вивчення польської мови, запрошуємо Вас скористатись нашою пропозицією курсів. Ми з Вами!

Безкоштовні онлайн-курси польської мови

Запрошуємо дорослих, молодь та дітей з України до участі у інтенсивному онлайн-курсі польської мови з викладачами школи GLOSSA з Кракова.

Курс для дорослих
Тривалість курсу: 2 тижні
Група: до 15 осіб
Заняття: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 10:30
Початок курсу: 21.03.2022

Курс для дітей та молоді
Вік: 9-16 років
Тривалість курсу: 2 тижні
Група: до 10 осіб
Заняття: з понеділка по п'ятницю з 14:00 до 14:45
Початок курсу: 21.03.2022

Заняття відбуватимуться у Віртуальному Навчальному Класі на нашій інтернет платформі e-polish.eu. Вам потрібен буде комп'ютер/ноутбук з доступом до інтернету, з мікрофоном та камерою, а також навушники. Необхідне буде також знання латинської абетки.

Якщо Ви зацікавлені участю у курсі, напишіть до нас на адресу ukraina@glossa.pl, а у темі листа зазначте "ОНЛАЙН-КУРС"

УВАГА: Необхідно буде надати підтвердження перетину польсько-українського кордону від 24.02.2022 (наприклад фото паспорту з печаткою).

Спеціальні ціни на курси у Кракові та онлайн

У зв'язку із великою кількістю бажаючих ми не можемо забезпечити безкоштовні курси для усіх біженців з України. Тому ми підготували для вас:

  • інтенсивний курс у Кракові зі знижкою 50% у порівнянні зі стандартним курсом. Знайти детальну інформацію та зареєструватися можна тут
  • спеціальна ціна на онлайн-курси: 385 злотих за 2 тижні. Якщо Ви зацікавлені участю у курсі, напишіть до нас на адресу ukraina@glossa.pl, а у темі листа зазначте "ОНЛАЙН-КУРС"

1000 безкоштовних підручників (електронна версія)

Ми підготували 1000 безкоштовних підручників у електронній версії - це інтерактивні підручники найпопулярнішої серії для вивчення польської мови "POLSKI krok po kroku” та “POLSKI krok po kroku junior”.

Електронними підручниками можна користуватись на безкоштовному акаунті студента на нашій платформі e-polish.eu, вам потрібен буде лише комп'ютер з доступом до інтернету.

Якщо Ви зацікавлені нашою пропозицією, напишіть до нас на адресу ukraina@glossa.pl, а в темі листа зазначте "БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДРУЧНИК". Один користувач e-polish.eu може отримати 1 обраний електронний підручник.

Безкоштовні заняття від наших викладачів

Ми створили для Вас базу викладачів, які хочуть допомогти, пропонуючи безкоштовні онлайн-заняття.

Як це працює? Увійди на сайт, обери викладача і натисни "контакт". Після отримання повідомлення, викладач зв'яжеться з Тобою і ви домовитесь про деталі навчання. Заняття відбуватимуться на платформі e-polish.eu.

Ina Richter opinion about Glossa
Ina Richter
Switzerland

Atmosfera jest super, nauczyciele mocno zaangażowani i wszystko jest bardzo ciepłe i rodzinne. Jestem bardzo zadowolona z pobytu.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.
×
Contact with us

Due to the COVID-19 pandemic, GLOSSA's opening hours are irregular. Before visiting the school, please make an appointment by e-mail or by phone.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.